Про нас

Лавка сирної феї — це більше ніж 70 видів українського вишуканого сиру зі всієї України.

Ми пишаємося нашим різномаїттям, так як в ассортименті маємо сири з коров’ячого, козиного, овечого та буйволиного молока, від одного дня витримки до двох років, голівки розміром від 30 грам до 14 кілограм.


Наша чарівна крамничка заходиться у місті Києв на ринку Столичний (Кільцева дорога 110а), павільон Гастромаркет. Тут ви можете побачити весь наш ассортимент та скуштувати будь-які сири, які вас зацікавлять.


Також ви можете замовити доставку і сир одназу завітає до вас додому. По Києву можлива доставка курьєром та Новою поштою у бадь-яке інше місто. Ми з задоволенням зберемо посилочку до вашіх вподобань.


Окрім того, ми активно співпрацюємо з ресторанами та пропонуємо їм допомогу у створенні сирних пропозіцій у будь-який потрібний спосіб, чи то на сирну дошку, чи то у складі страв меню. Для них діють спеціальні прибавливі ціни та безкоштовна доставка.


Ми пропонуємо вам святкувати ваші улюблені свята разом з українським крафтовим сиром, маємо спеціальни подарункові набори, робимо виїзне оформлення банкетів та навіть приготуємо та наріжемо сирний торт на ваше весілля.


Отримати більш детальну інформацію ви можете :

  • звернувшись до нас особисто;
  • написати листа на terna777@gmail.com.
  • подзвонити 0730407220;Бажаємо всім сиру!